Wstępniak

Po latach ciężkich zmagań w podziemiu produkcyjnym (tj. w naszej podziemnej kuźni), wychodzimy naprzeciw i frontem do nowoczesności, a przede wszystkim do Was, nasi drodzy Klienci. Otwieramy przed Wami możliwość zakupów w internetowym sklepie. Kosmos!

Weterani kuźniowego szpeju i wszyscy nowi użytkownicy bez problemu powinni odnaleźć to, czego szukają i dokonać wszelkich operacji związanych z zamówieniem. Jeśli będą jakiekolwiek niejasności, problemy – prosimy o sygnały i sugestie – postaramy się dotrzeć tę machinę jak należy i jak najszybciej.

Dla ułatwienia i ogólnej higieny, produkty podzielone są na podstawowe kategorie:

- ostrza

- zęby

- haki

Całkiem wkrótce pojawią się kolejne tj. raki, igły, dodatki. Dodatkowo możecie używać filtrowania wg typu produktu, a więc: mikst, lód, agresywny, tatra, punk, sport, zawodniczy.

Jak wiecie, oprócz gotowych produktów, oferujemy także usługi m.in. wszelkie przeróbki szpejowe, ostrzenie, naprawy - w tym przypadku konieczny jest wcześniejszy kontakt telefoniczny, bądź mailowy, celem ustalenia zakresu prac.

O bezpośredni kontakt prosimy również tych, którzy mają indywidualne potrzeby i pomysły, i chcą nas przekonać o tym, że warto je zrealizować .

Na koniec - cieszymy się, że możemy cały czas pracować nad wzrostem jakości naszych produktów i usług. Jest to możliwe dzięki Wam - naszym Klientom. Każda dobra rada, wsparcie, ale także cierpliwość z Waszej strony pomagają... naprawdę :-)

Niech hula wszystko jak należy :-)

do góry
Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl