O nas

Co nieco o naszej Kuźni.

Jeśli jeszcze się nie znamy, a Ty trafiłeś/aś tutaj, to znaczy, że masz z nami coś wspólnego. Jest to prawdopodobnie zamiłowanie do jednego z rodzajów wspinaczki uprawianej w chłodniejszej porze roku, lub do drajtulingu, uprawianego w każdych okolicznościach przyrody.

Niezależnie od tego, która z tych dyscyplin jest bliższa Twojemu sercu, z całą pewnością możemy Ci pomóc. Kuźnia podkuwa i uzbraja, naprawia i przerabia, ostrzy i służy radą – tak więc możesz:

  • udać się do naszego SKLEPU i zapoznać ze stałą ofertą Kuźni
  • napisać maila (kuzniaszpeju@gmail.com) lub zadzwonić (+48 662-979-291), jeśli nie znajdujesz w naszej stałej ofercie interesującego Cię produktu, chcesz się poradzić lub upewnić co do Twojego wyboru.

Zapraszamy również do śledzenia nas na FACEBOOK i INSTAGRAM, gdzie wykazujemy największą aktywność wirtualną :-)

 

NASZE USŁUGI

Jeśli o coś zadbamy, będzie nam dłużej służyło. Dlatego też oprócz sprzedaży gotowych produktów, pomagamy w utrzymaniu tego, co już posiadacie. Popieramy także wszelkie działania mające na celu reanimację wiekowego lub uszkodzonego szpeju, ponieważ marnowanie surowca uważamy za grzech ciężki :- )

Ostrzenie śrub

Prawidłowe naostrzenie śrub nie jest łatwe. Jeśli chcesz ażebyśmy Ci w tym pomogli – zapraszamy! Wycena usługi jest indywidualna i uzależniona od stanu zużycia śrub.

Ostrzenie ostrzy

W większości przypadków z ostrzeniem ostrzy do czekana, zębów do raków, czy igieł radzimy sobie sami. Jeśli nie jesteście pewni czy robicie to prawidłowo, służymy pomocą.

Możemy zrobić to za Was lub doradzić, jakiego pilnika używać lub jak nie rozhartować ostrza, jeśli ostrzycie przy użyciu szlifierki elektrycznej.

 

Przeróbki raków

Raki po dziadku, czy sentyment do starego szpeju – nieważne! Jeśli chcecie coś przerobić, np. mieć możliwość wymiany zęba atakującego w rakach – zapraszamy do nas!

Naprawy szpeju

Może Was to zaskoczy – ale nawet najlepszy szpej ulega zużyciu i nawet się psuje :- ) Dokonujemy rozmaitych napraw, jeśli tylko mamy takie możliwości techniczne.

do góry
Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl